zabili i Bale i Ronaldo

Real Madrid pobijedio je Getafe rezultatom 4:1 u 14. Kolu španjolskog prvenstva…

Nakon mučnog tjedna u kojem je Real Madrid diskvalificiran iz Kupa kralja, na Santiago Bernabeuu je poražen Getafe s 4:1. U prvih 15 minuta utakmicu je riješio Karim Benzema koji se vraća u formu nakon ozljede i skandala oko ucjenjivanja suigrača iz reprezentacije Valbuene.

Francuski napadač zabio je u 4. i 16. minuti, a do kraja prvih 45 minuta u strijelce su se upisali i Gareth Bale u 35. minuti te Cristiano Ronaldo tri minute kasnije. U drugom dijelu Real je stao, a počasni gol za goste zabio je Alexis u 70. minuti.

Luka Modrić igrao je prvih sat vremena kada ga je Rafa Benitez odlučio odmoriti. Zamijenio ga je drugi Hrvat u momčadi Reala Mateo Kovačić.

Nakon utakmice na društvenim je mrežama opet pod povećalo došlo ponašanje Cristiana Ronalda koji je kod pogotka Benzema tražio 11-erac jer ga je povlačio jedan igrač gostiju. No, nekima je sporno to što je Portugalac gestikulirao sucu i dok su ostali krenuli slaviti pogodak.