Modrić odradio suspenziju

Real kiksao na Bernabeuu: Kasno poveli pa im Guardiola oteo bodove

Dugo su lomili otpor gostiju, a kad su konačno uspjeli, nisu znali sačuvati prednost u preostalih nekoliko minuta.

Zidane, Ramos, Casemiro i Marcelo (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Veliki bod osvojili su nogometaši Valladolida koji su u utakmici 2. kola španjolskog prvenstva kao gosti na Santiago Bernabeu s domaćim Real Madridom odigrali 1:1 (0:0).

Poveo je Kraljevski klub golom Karima Benzeme u 82. minuti, a pogodak za konačnih 1:1 u 88. minuti postigao je Sergio Guardiola.

REAL MADRID - VALLADOLID 1:1

U momčadi Reala nije bilo kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je odrađivao jednu utakmicu suspenzije, zbog crvenog kartona zarađenog u utakmici prvog kola protiv Celte Vigo.

Juventus pobjedom krenuo u obranu Scudetta, Ronaldu VAR poništio pogodak Cristiano Ronaldo (Foto: AFP) Cristiano Ronaldo (Foto: AFP) Juventus (Foto: AFP) +1 Alex Sandro i Roberto Inglese (Foto: AFP)