Mandžukić ostao na klupi

Juventus pobjedom krenuo u obranu Scudetta, Ronaldu VAR poništio pogodak

Stara dama je osvojila tri boda u prvoj utakmici novog talijanskog prvenstva.

U prvoj utakmici nove sezone Serie A sastali su se Parma i Juventus, a gosti iz Torina su slavili s 1:0.

Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Giorgio Chiellini koji je u 21. minuti podmetnuo nogu na ubačaj Alexa Sandra i tako matirao domaćeg vratara.

U 35. minuti je Cristiano Ronaldo realizirao jedan napad Juventusa, ali dok je Portugalac slavio sa suigračima, sudac Fabio Maresca je na intervenciju svog pomoćnika odlučio konzultirati VAR i stigla je "presuda" kako je Ronaldovu pogotku prethodilo zaleđe.

Bivši hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić nije ulazio u igru, s klupe je odgledao trijumf Juvea, baš kao i Paulo Dybala i veliko ovoljetno pojačanje Stare dame Matthijs de Ligt.