Sevilli golijada u Madridu

Real doživio novi poraz pred 'El Clasico'

Madridski Real doživio je novi poraz u svom dvorištu. Nakon čak sedam golova, sva tri boda iz Madrida odnijela je Sevilla. Sljedećeg vikenda Real putuje kod svog najvećeg rivala s čak devet bodova zaostatka.

U zadnjem susretu 14. kola Španjolske lige Sevilla je na Santiago Bernabeu pobijedila Real Madrid sa 4:3.

U izvanrednoj utakmici sa sedam pogodaka i bezbroj prilika Sevilla povela pogotkom Adriana već u 2. minuti. Za Real je izjednačio Raul (18), a potom Sevilla dolazi do prednosti od 3:1 preko Romarica (22) i Kanoutea (39).

Real je u drugom poluvremenu zgodicima Higuana (67) i Gagoa (69) poravnao na 3:3, ali je u 77. minuti zbog prigovora isključen Arjen Robben. U 85. minuti Renato je postavio konačnih 4:3.

Real sada na ljestvici ima čak devet bodova manje od Barcelone, a u subotu je na Nou campu najveći derbi.