Uz puno sreće pobijedili Getafe

Iako je sve izgledalo kako će izgubiti utakmicu Real Madrid je uz puno sreće na domaćem terenu pobijedio Getafe 3:2 i time došao na tri boda od vodeće Barcelone.

Getafe je već u 10. minuti došao u vodstvo pogotkom Roberta Soldada, a pred sam kraj prvog poluvremena izjednačio je Gonzalo Higuain na asistenciju kapetana Raula.

Kad je Juan Albin u 84. ponovo osigurao prednost Getafeu, izgledalo je kako Real neće izbjeći poraz. No, samo dvije minute kasnije Guti je iz slobodnog udarca poravnao na 2:2

U 89. minuti Realov stoper Pepe u kaznenom je prostoru srušio Francisca Casquera. Pepe je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, a udarac Casquera s bijele točke obranio je Iker Casillas.

Pobjedu Realu donio je Higuain svojim drugim golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Real se ovom pobjedom primaknuo vodećoj Barceloni na tri boda, ali Barca ima utakmicu manje.

Sve pogotke s utakmice Real - Getafe pogledajte ovdje.