'Imaju sjajne igrače'

Raul priznao kapitulaciju: Ne možemo stići Barcu

Kapetan nogometaša Real Madrida priznao je da Barcelona igra atraktivno i ne vidi način kako bi ih njegov klub mogao dostići, ukoliko katalonski nogometni ponos nastavi ovako dobro igrati.

Barça je u 18. kolu Primere nadoknadila rezultatski manjak 2-1, te slavila 3-2 protiv Osasune i to pogocima Xavija i Messija u rasponu od samo četiri minute. Prvo je Xavi u 80. izjednačio rezultat, da bi Messi krasnim udarcem u 84. minuti susreta donio petnaestu ovosezonsku ligašku pobjedu sebi i suigračima.

Impresioniran je time ostao i Raul, čiji je Real do sada sakupio 35 bodova, 12 manje od vodeće Barcelone.

Imaju dobru momčad, sjajne igrače i znaju igrati atraktivan nogomet

'Sigurno je da su profitirali dolaskom Josepa Guardiole, no zasluge za dobre rezultate treba pripisati svima. Imaju dobru momčad, sjajne igrače i znaju igrati atraktivan nogomet. Mi smo u dobroj formi i želimo nastaviti naš niz pozitivnih rezultata i preostaje nam čekati Barceloninu pogrešku. Nastave li oni ovako igrati teško ćemo doći do naslova državnih prvaka', iskren je bio Raul, koji je pogotkom u 3-0 pobjedi Reala protiv Mallorce proslavio 500. utakmicu u dresu najjačeg madridskog nogometnog kluba.

'Zadovoljan sam, četrnaest godina već igram u Realu. Kada sam započinjao nisam mislio da ću dostići tu brojku, no nakon utakmice mi je važnije bilo da je momčad pobijedila.'

'Ne pridodajem jubilarnom nastupu veliku važnost. Da sam na kraju karijere možda i bih, ali mislim da još mnogo toga mogu dati', zaključila je Realova legenda.