Zabili tri minute prije kraja

Jedan od najvećih svjetskih derbija završio remijem

U dvoboju žestokih rivala pobjednika nije bilo nakon što su gosti zabili za bod u finišu utakmice.

U najvećem derbiju škotskog nogometnog prvenstva, 405. Old Firmu, Celtic i Rangers su odigrali bez pobjednika 1:1.

Domaćin je poveo golom Stuarta Armstronga u 35. minuti, a izjednačio je Clint Hill tri minute prije kraja utakmice.

Hill je tako spasio Rangers da ne upiše i četvrti poraz u najvećem derbiju ove sezone, te zaustavio Celtic na putu do 18. uzastopne pobjedu u prvenstvu ove sezone.

Jozo Šimunović nije nastupio za Celtic, a kod gostiju nije bilo Nike Kranjčara koji je već duže vrijeme izvan stroja zbog ozljede.

Celtic vodi na ljestvici s uvjerljivih 80 bodova, čak 25 bodova više od Aberdeena na drugoj poziciji. Rangers je treći sa 33 boda minusa.