breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Naletio i – bum

Rakitić zabio golčinu za pobjedu Barce: Neobranjivo ju je poklopio

Katalonci su svladali Napolitance u prijateljskom ogledu na Floridi.

Ivan Rakitić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Barcelona je u prijateljskom ogledu u Sjedinjenim Američkim Državama s 2:1 pobijedila Napoli, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

Hard Rock Stadium u Miamiju bio je poprište odigravanja ovog susreta u kojem je Barca povela u 38. minuti pogotkom Sergija Busquetsa.

Četiri minute kasnije Napoli je izjednačio nakon što je autogol postigao Samuel Umtiti.

I onda, kada je utakmica išla u smjeru da će završiti bez pobjednika, Rakitić je u 79. minuti na rubu šesnaesterca natrčao na jednu loptu, fino ju stisnuo i neobranjivo pogodio u donji kut.

Vratar Napolija mogao je samo pogledom ispratiti loptu... Pogodak pogledajte OVDJE.

Ove dvije momčadi ponovno će se sastati u subotu s početkom u 23:00 po srednjoeuropskom vremenu, a Napoli će formalno biti domaćin na stadionu Sveučilišta Michigan u Ann Arboru.

Gotovo je: Prijelazni rok u Engleskoj završio pojačanjem Arsenala, ojačao i Tottenham David Luiz (Foto: AFP) Giovani Lo Celso i Lionel Messi (Foto: AFP)