Kakav prevarant

VIDEO Sudac nasjeo na glumu Firmina, Liverpool ipak bez pobjede

Treće kolo Premierlige otvoreno je dvobojem na White Hart Laneu.

U prvoj utakmici trećeg kola Premierlige na White Hart Laneu su Tottenham i Liverpool odigrali 1:1.

Redsi su poveli golom iz jedanaesterca kojeg je u 43. minuti glumom iznudio Roberto Firmino. Brazilac je sam sebi podapeo nogu kad je ušao u šesnaesterac, ali sudac Robert Madley pokazao je na bijelu točku. Firmina je pratio Erik Lamela koji ga nije ni dotaknuo, bila je to katastrofalna pogreška Madleyja...

Siguran realizator najstrože kazne bio je James Milner.

U nastavku su Spursi zaigrali još ofenzivnije, ali sreća ih je spasila da ne prime i drugi pogodak u 53. minuti kada je nakon kornera Joel Matip glavom pogodio prečku.

Pritisak se Tottenhamu isplatio u 73. minuti kada je Danny Rose izjednačio nakon što mu je loptu glavom prenio Lamela.

U redovima gostiju Dejan Lovren je odigrao svih 90 minuta te je u 63. dobio žuti karton.