United izgubio kod WBA

VIDEO Liverpool 'ponovio' Bilića: Novi ludi preokret na Otoku!

Niti 24 sata od podviga West Hama dogodio se novi veliki preokret s igračem manje.

U 29. kolu Premierlige Liverpool je kao gost pobijedio Crystal Palace s 2:1.

Redsi su pokazali nevjerojatan karakter jer na ulasku u posljednjih 20 minuta gubili su i imali igrača manje (James Milner u 62. je isključen zbog drugog žutog kartona).

Joe Ledley je u 48. minuti donio vodstvo domaćinima, a u 72. Roberto Firmino izjednačava. Liverpool je nakon poravnanja tražio potpuni preokret i to se dogodilo u šestoj minuti sudačke nadoknade. Minutu prije toga Christian Benteke je izborio i realizirao jedanaesterac - vratara je poslao u jednu, a loptu u drugu stranu za velikog slavlje gostiju.

Liverpool je tako napravio sličnu stvar poput West Hama, s tim da je momčad Slavena Bilića bila u još većem rezultatskom deficitu kod Evertona, ali je ipak uspjela izvesti pravo malo čudo.

Matina glupost gurnula WBA prema velikom skalpu

U drugom nedjeljnom dvoboju West Bromwich Albion je svladao Manchester United s 1:0.

Strijelac jedinog pogotka za WBA bio je Jose Rondon u 67. minuti, a put domaćoj momčadi do tri boda uvelike je olakšao Juan Mata koji je u razmaku od samo tri minute (23.-26.) skupio dva žuta kartona.