Kakav uragan pri kraju

VIDEO Čudesan preokret Bilića i West Hama: Pogledajte povratak iz 'mrtvih'!

Pravi pothvat izveli su nogometaši West Hama na Goodison Parku.

Do 78. minute Everton je protiv West Hama vodio 2:0 da bi onda uslijedio uragan Čekićara za konačnih 2:3.

Everton je poveo golom Lukakua u 13. minuti, ali u 34. je ostao sa igračem manje nakon što je crveni karton dobio Kevin Mirallas. No, u 56. minuti Aaron Lennon povećava vodstvo domaćina. Romelu Lukaku je mogao u 69. minuti povećati prednost Evertona na 3:0, ali nije iskoristio penal.

Nakon toga uslijedio je nevjerojatan preokret momčadi Slavena Bilića, koji se je dogodio u posljednjih 12 minuta utakmice, a započeo ga je Michail Antonio pogotkom u 78. minuti. Na 2:2 je poravnao Diafra Sakho u 81., a Dimitri Payet u 90. minuti donosi treću uzastopnu pobjedu West Hamu.

No, Michail Antonio je sigurno zaslužio posebnu premiju, jer je bio strijelac i u prethodna dva kola, u pobjedama protiv Sunderlanda (1:0) i Tottenhama (1:0).