Puno peha za Everton

VIDEO Spasile ih stative pa s(p)retno preskočili Bilića i Liverpool

Utakmicom na Goodison Parku kompletirano je 15. kolo Premierlige.

U posljednjoj utakmici 15. kola Premierlige Everton i Crystal Palace su odigrali 1:1.

Bio je to dvoboj u kojem su puno bolji bili domaćini, imali su konstantnu inicijativu i pregršt šansi, ali sreća je bila naklonjena gostima iz Londona koje je u tri navrata spašavao okvir gola.

Romelu Lukaku dvaput gađao vratnice, a Ross Barkley jednom da bi na ulasku u posljednjih 15 minuta Crystal Palace šokirao većinu prisutnih.

Poslije jednog kornera u 76. minuti u gužvi je najspretniji bio stoper Scott Dann koji na dodavanje Jasona Puncheona matira Tima Howarda.

Momčad Alana Pardewa ipak nije uspjela zadržati puni plijen, njihovo vodstvo potrajalo je svega pet minuta, dok Gerard Deulofeu nije asistirao Lukakuu za izjednačenje. Pokušavali su domaćini doći do potpunog preokreta, ali morali su se zadovoljiti jednim bodom.

Ovakvim ishodom Crystal Palace je skočio na šesto mjesto - imaju isti broj bodova kao West Ham i Liverpool, ali nešto bolju gol razliku.

VIDEO Everton - Crystal Palace 1:1