Bravo Mario!

Pogledajte krasan potez uoči gola: Pašalić zabio, Atalanta sanja Ligu prvaka

Prva utakmica nedjeljnog programa 29. kola Serie A igrala se u Parmi...

Pašalić i suigrači iz Atalante (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Atalanta je u 29. kolu Serie A slavila s 3:1 na gostovanju kod Parme, a strijelac prvog pogotka za goste postigao je naš Mario Pašalić.

Domaćini su poveli preko Gervinha u osmoj minuti, ali onda se probudila Kraljica provincije, kako Atalanti tepaju Talijani. U 24. je za izjednačenje zabio Pašalić, kojeg je uposlio kapetan Atalante Alejandro Gomez. Mario je primio loptu, zatim ju provukao kroz noge svog čuvara i prije nego li je drugi igrač domaćih dotrčao uspio gurnuti loptu u mrežu.

U finišu utakmica Atalanta dolazi do sva tri boda. Sjajni kolumbijski golgeter Duvan Zapata postigao je dva pogotka, u 75. minuti za preokret, a zatim i duboko u sudačkoj nadoknadi za potvrdu pobjede.

Ovom pobjedom se Atalanta probila na petu poziciju i od mjesta koje vodi u Ligu prvaka udaljena je samo tri boda.

Podsjećamo, iz Italije prva četiri kluba idu izravno u najprestižnije klupsko natjecanje svijeta...