Tako se to radi

Nema im ravnih: Zajedno s igračima zapjevali jednu od najpoznatijih božićnih pjesama

Njemačka navijačka kultura jedna je od najimpresivnijih u Europi, a to su za vikend potvrdili navijači Borussije Dortmund...

Poznato je kako su navijači Borussije unisoni sa svojom momčadi. Igrači se redovito nalaze s navijačima prije i poslije utakmice, a nerijetko zajedno s navijačima pjevaju pjesme nakon utakmice.

Jedan takav prekrasan primjer skladne atmosfere vidjeli smo za vikend na Signal Iduna Parku, gdje je cijela momčad zajedno s navijačima zapjevala Zvončiće, jednu od najpopularnijih božićnih pjesama.

Inače, Borussija je pobijedila Eintracht Frankfurt 4-1, približivši se vodećem Bayernu na pet bodova zaostatka.

Gostu su poveli 1-0 golom Alexandera Meiera u šestoj minuti, no domaćin je okrenuo rezultat postigavši četiri gola. Borussiji je pomoglo i to što je Eintracht od 44. minute igrao bez isključenog Slobodana Medojevića. Strijelci za Borussiju bili su Henrik Mhitarjan (24), Pierre-Emerick Aubameyang (57), Mats Hummels (61) i Adrian Ramos (86). Aubameyang je u 45. minuti promašio kazneni udarac.