propuštena prilika

Monaco prosuo bodove u posljednjim minutama, igrali Subašić i Pašalić

Monaco je u samoj završnici dvoboja prosuo sva tri boda i priliku za proboj na treće mjesto...

Nogometaši Monaca propustili su priliku probiti se na treće mjesto ljestvice nakon što su u susretu 16. kola francuskog prvenstva na svom travnjaku odigrali 1-1 protiv Caena.

Monaco je poveo u 56. minuti golom Guida Carrilla, a rezultat je izjednačio Sylvio Ronny Rodelin četiri minute prije kraja susreta. Za Monaco je branio Danijel Subašić, dok je Mario Pašalić igrao do 84. minute. Monaco bi se pobjedom probio na treću poziciju, no s ovim bodom je tek na šestom mjestu.

Lille je osvojio važne bodove u borbi za prvoligaški spas pobjedivši St Etienne 1-0. Pogodak odluke zabio je Yassine Benzia u 60. minuti. Identičnim rezultatom je Bastia slavila protiv Bordeauxa produbivši krizu Žirondinaca. Gol odluke zabio je Florian Raspentino u 88. minuti.

Toulouse je na gostovanju deklasirao otpisani Troyes 3-0, a gostujuću pobjedu ostvario je i Ajaccio protiv Montpelliera 2-0.

Na ljestvici vodi PSG sa 42 boda, na drugom mjestu je Caen sa 29 bodova, a treći je Angers sa 27 bodova.