vrlo jakih prvih 11

Golijada Bayerna i Milana, Ancelotti izgubio od 'svojih'

Gledatelji u Kaliforniji mogli su biti zadovoljni spektaklom Bayerna i Milana.

Čak šest pogodaka vidjeli su navijači u Chicagu na utakmici Bayerna i Milana na njihovom otvaranju International Champions Cupa. Carlo Ancelotti je nakon pobjede nad Guardiolom u prijateljskom susretu u Munchenu, ovaj put izgubio od svojih.

Niang je otvorio golijadu pogotkom u 23. minuti, ali je Ribery šest minuta kasnije poravnao. David Alaba doveo je Bayern u vodstvo u 38., a onda je Milan preokrenuo pogocima Bertolacija (49) i Kučke 61). Kada se već činilo da će Milan slaviti, Ribery je s bijele točke izjednačio na 3:3 i izborio penale u 90. minuti.

Bayernu su nedostajale brojne zvijezde poput Neuera, Boatenga, Hummelsa, Robbena, Douglasa Coste, Mullera, Lewandowskog, no prvih 11 nije izgledalo uopće loše:

Bayern: Ulreich, Rafinha, Lahm, Badstuber, Alaba, Xabi Alonso, Bernat, Javi Martinez, Thiago Alcantara, Ribery, Green

Bavarci sljedeću utakmicu igraju za dva dana protiv drugog milanskog kluba, Intera dok će Talijani za tri dana na Liverpool koji je poražen od Chelseaja.