'Dinamo u velikoj prednosti'

Kek: Bili smo nonšalantni, to je nedopustivo, moramo ovo što prije zaboraviti

Niz Rijeke od 25 utakmica bez poraza stao je na Maksimiru gdje je Dinamo danas slavio s uvjerljivih 3:0...

'Modri' su napravili veliki korak prema naslovu nakon pobjede protiv Rijeke, a Matjaža Keka posebno smeta igra u drugom poluvremenu.

''Čestitam Dinamu na pobjedi. U drugom poluvremenu nismo bili u stanju parirati. Dopustili smo si nonšalantnost koja se ne smije dopustiti na ovakvom nivou. Pobjeda Dinama je potpuno zaslužena'', rekao je Kek i dodao:

''U prvom poluvremenu smo u nekoliko situacija morali bolje odigrati zadnji pas. U drugom dijelu nismo uspjeli pratiti u veznom redu i uvukli se u krilo zadnje linije što je Dinamo kaznio.''

Dinamo je sada otišao na pet bodova prednosti.

''Dinamo je sada u velikoj prednosti. Moramo što prije zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se derbiju protiv Hajduka.''

Josip Brezovec je dodao:

''Prvo poluvrijeme smo igrali jako dobro, Dinamo nije mogao ništa. Imali su samo jednu šansu iz prekida. Ali, ne znam što nam se dogodilo u nastavku gdje nismo odigrali ništa. Pogotovo nakon prvog gola Dinama. Šteta imali smo dobru priliku, u prvom dijelu smo pokazali kako treba igrati protiv Dinama.''