I dalje dobro stoje

Manchester United u golijadi slavio kod hita sezone u Premierligi

U sklopu 14. kola Premierlige u utorak navečer su odigrane četiri utakmice.

Manchester United je u 14. kolu Premierlige kao gost sa 4:2 svladao Watford i (barem privremeno) smanjio zaostatak za vodećim Manchester Cityjem na pet bodova.

U gostima kod zaista ugodnog iznenađenja ove sezone na Otoku, Crveni vragovi su u razmaku od 19. do 32. minute sprašili tri pogotka. Dvaput je strijelac bio Ashley Young, a jednom Anthony Martial.

Ta tri gola prednosti United je zadržao sve do 77. minute kada je Troy Deeney iz penala smanjio, a Abdoulaye Doucoure u 84. minuti vratio nadu domaćima da mogu do boda. Ta nada je potrajala dvije minute prije nego li je Jesse Lingard solo prodorom riješio pitanje pobjednika.

Leicester je kod kuće porazio Tottenham s 2:1 sjajnim pogocima Jamiea Vardyja u 13. i Riyada Mahreza u 45. minuti. U 79. minuti smanjio je Harry Kane, ali gosti do kraja nisu mogli izbjeći poraz.

U ostalim susretima Brighton & Hove Albion i Crystal Palace su odigrali 0:0, a WBA i Newcastle 2:2.