Igraju negledljivo

Manchester United je opet "krimininalan": Kobno poluvrijeme, nokaut na jugu Engleske

I dok je gradski rival City silovito krenuo u novu sezonu, kod Uniteda ništa novo - i dalje se muče.

U drugom kolu Premierlige je Brighton & Hove Albion na svom terenu s 3:2 pobijedio favorizirani Manchester United i bodovno se izjednačio s Crvenim vragovima.

Nakon što je momčad Josea Mourinha uspjela osvojiti sva tri boda na startu sezone na Old Traffordu protiv vrlo dobrog Leicestera, na gostovanju kod Brightona nisu prošli nekažnjeno za novo očajno izdanje.

Bilo je to pravo uragansko poluvrijeme Brightona koji je iskoristio nevjerojatnu konfuziju u obrani Uniteda i postigao sva tri pogotka u tom dijelu.

U 25. minuti je strijelac bio Glenn Murray, dvije minute kasnije i Shane Duffy, da bi u 44. Pascal Gross realizirao jedanaesterac nakon što je u međuvremenu Romelu Lukaku u 34. minuti bio smanjio rezultat.

U zadnjim sekundama utakmice, u petoj minuti sudačke nadoknade, United je ublažio poraz preko Paula Pogbe iz penala.