Pogba i Shaw zabili

Počela nova sezona Premierlige: Manchester United na otvaranju dobio Leicester

Prvi dvoboj prvog kola nove sezone odigran je na Old Traffordu.

U prvoj utakmici nove sezone Premierlige na Old Traffordu je Manchester United s 2:1 pobijedio Leicester.

Crveni vragovi su poveli u trećoj minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Paul Pogba.

Sudac Andre Marriner je pokazao na bijelu točku nakon što je Daniel Amartey igrao rukom poslije udarca Alexisa Sancheza.

Gosti su imali nekoliko odličnih prilika za izjednačenje, ali u velikoj formi bio je David de Gea koji je s nekoliko odličnih intervencija spasio momčad Josea Mourinha.

Do povećanja vodstva Uniteda došlo je u 83. minuti, strijelac je bio branič Luke Shaw koji se ubacio ispred suparničkog braniča i ljevicom pogodio.

Jamie Vardy je u trećoj minuti sudačke nadoknade postavio konačan rezultat.