Debakl Madriđana

Man. City razbio i ponizio Real: Pogledajte sjajne golove i akcije!

Aktualni prvak Europe Real Madrid izgubio je 4:1 od Manchester Cityja u Los Angelesu.

Manchester City pobijedio je Real Madrid 4:1 u prijateljskoj utakmici u Los Angelesu. Momčad Zinedinea Zidanea doživjela je debakl protiv ekipe koju vodi Pep Guardiola.

Real žestoko udara Barcu: Evo što stoji iza "najluđe" investicije u povijesti!

Svih pet golova na krcatom Memorial Coliseumu palo je u drugom poluvremenu. Kanonadu Cityja otvorio je Nicolás Otamendi u 52. minuti. Sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je Raheem Sterling. John Stones zabio je treći (67.), a Brahim Diaz četvrti pogodak (81.) Građana.

Oscar je u 90. minuti postigao počasni gol za aktualnog europskog prvaka koji se očito nalazi daleko od prave forme. Momčad Zinedinea Zidanea doživjela je debakl protiv ekipe koju vodi Pep Guardiola.

Hrvatski reprezentativci Luka Modrić i Mateo Kovačić našli su se u početnom sastavu Madriđana. U Realovom dresu debitirali su Ceballos i Vallejo, koji su ušli u drugom poluvremenu.