Kranjčar: Pitajte napadače zašto ne zabijaju

Momčad Persepolisa, koju vodi bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Kranjčar, odigrala je kao domaćin 1-1 protiv Malavana u 12. kolu iranskog prvenstva...

Bio je to već osmi remi Persepolisa u ovome prvenstvu. Momčad Cice Kranjčara zauzima šesto mjesto na ljestvici sa 17 bodova, a vodeći je Sepahan s 22 boda.

Protiv Malavana je Persepolis pred više od 45.000 navijača izbjegao poraz, budući da su gosti poveli u 44. minuti. Kranjčara je od poraza spasio irački vezni igrač Hawar Mulla Mohammed, koji je zabio za konačnih 1-1 u 87. minuti.

Nakon utakmice je hrvatski stručnjak bio ljut na svoju napadačku liniju zbog neefikasnosti. 'Pitajte naše napadače zašto nisu u stanju zabiti poneki gol', obratio se novinarima Kranjčar.