Kaka frustriran politikom trenera Pellegrinija

Brazilski 'playmaker' Real Madrida Kaka otkrio je kako nije preveliki ljubitelj rotacije nogometaša koju prakticira trener momčadi Manuel Pellegrini...

Pogotovo se to odnosi na situacije koje se tiču izravno njega, što se dogodilo u subotnjem dvoboju 5. kola Primere u kojem je Real kao domaćin pobijedio Tenerife 3-0.

U tom je dvoboju Kaka započeo kao rezerva, te je ušao tek na poluvremenu umjesto Estebana Granera.

'Razumijem da rotacija mora biti, ali isto tako ja želim stalno igrati', rekao je Kaka, koji se na kraju upisao u strijelce u 77. minuti i tako postigao svoj prvi prvenstveni gol iz igre (prvi je zabio iz jedanaesterca), te ukupno drugi za 'kraljevski klub'.

>> VIDEO: Real tricom ispratio Tenerife, sjajan Benzema

>> Neće van: Cristiano Ronaldo bijesan zbog izmjene

'Bila je to jako posebna utakmica za mene jer sam zabio gol i želim ga posvetiti svojoj ženi i djeci', dodao je Brazilac.