Juve bolji od Reala, postignuto čak 36 golova!

Večeras se u skupinama E, F, G i H odigralo jedno od najefikasnijih kola u povijesti ovog natjecanja. Izgleda da je treća utakmica u skupini većini klubova bila vrlo poticajna i motivirajuća, jer postignuto je čak 36 zgoditaka u osam utakmica.

Najjači par imala je skupina H gdje je Juventus u svom dvorištu svladao Real Madrid rezultatom 2:1. Utakmica je počela minutom šutnje za smrtno stradale i ranjene navijače Stare dame koji su doživjeli stravičnu prometnu nesreću na putu za Torino.

Igrači Juventusa vjerojatno su i zbog toga postigli ovaj veliki podvig. Crnobijelima je nedostajalo čak osam igrača prve postave, a ostali su bez još dvojice.

Utakmica je otvorena vatrometom odnosno još jednim fenomenalnim pogotkom Alessandra del Piera s preko dvadeset metara. Bilo je to u 5. minuti, a vodstvo je povećao Amauri u 39. minuti. Konačnih 2:1 postavio je van Nistelrooy u 66. minuti.

U drugoj utakmici ove skupine Zenit je dočekao BATE Borisov. Rusi i Bjelorusi podijelili su bodove odigravši miroljubivih 1:1.

Za sada je u 3. kolu ovogodišnje Lige prvaka postignuto nevjerojatnih 36 pogodaka što je čak 4 i pol po utakmici. Vidjet ćemo hoće li sutra biti barem približno raspoloženi strijelci.