Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Nikad prežaljen

Je li moguće: Vraća se legendarni kapetan Barcelone?

Iz Španjolske stiže vijest o mogućem povratku nogometu legendarnog Carlesa Puyola.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Mnogi još nisu prežalili odlazak u nogometnu mirovinu Carlesa Puyola. Legendarni kapetan Barcelone prošle je godine rekao dosta nakon ozljede koljena, ali sada se priča o mogućem povratku. Football Espana javlja kako se Puyol vratio treninzima radi održavanja kondicije i shvatio kako s 37 godina još uvijek može vrlo dobro igrati nogomet.

Puyol bi se nogometu mogao vratiti u SAD-u ili Kataru. Navodno već na stolu ima ponudu Colorado Rapidsa, a i sam je jednom rekao kako bi se više želio okušati u MLS-u nego na Bliskom istoku.

Prije nešto više od godinu dana Puyol je protiv Almerije odigrao svoju posljednju utakmicu u najdražem mu dresu, a potom je asistirao bivšem sportskom direktoru Andoniju Zubizarreti. Nakon njegovog odlaska, otišao je i Puyol, ali postoji nada kako će opet zaigrati natjecateljski nogomet.
 

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍