zabio i perišić

VIDEO Brozović je 'poludio': Pogledajte još jedan projektil

Inter je izborio četvrtfinale kupa Italije uz dva pogotka hrvatskih reprezentativaca...

Nogometaši Intera uvjerljivom su 3:0 pobjedom protiv Cagliarija izborili četvrtfinale talijanskog kupa, a dva su pogotka u taj uspjeh ugradila i dvojica hrvatskih reprezentativaca. Marcelo Brozović zabio je za 2:0 u 71. minuti, a Ivan Perišić za 3:0 u 81., nakon što je u igru ušao svega osam minuta ranije.

Prošlog vikenda Brozović je također bio strijelac u visokoj pobjedi Intera (4:0), a sada je još jednom postigao fantastičan, gotovo identičan pogodak kao i na tom gostovanju kod Udinesea. Ovoga je puta hrvatski veznjak pucao s još veće udaljenosti i ponovno je ostavio vratar bez ikakvih šansi.

Deset minuta kasnije Brozović je još jednom bio na pragu pogotka, no pogodio je vratnicu, a lopta se odbila do Perišića koji je lijevom nogom provukao loptu pored gostujućeg vratara za 3:0.

Inter će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika ogleda Napolija i Verone.