majstorski

Nogometaši Intera pobijedili su u 16. kolu Serie A u gostima Udinese s 4-0 i zadržali vodstvo, a vrlo lijepi pogodak je postigao Marcelo Brozović.

Inter je pobjedom u Udinama nastavio utrku za sam vrh talijanskog nogometa. Ovaj put nije pobjeda bila minimalna, kao nekoliko puta ove sezone, već vrlo uvjerljiva.

Marcelo Brozović je zabio četvrti gol za Inter u 86. minuti prekrasnim udarcem u suprotne rašlje. Za Inter su još zabili Mauro Icardia (23, 82) i Stevan Jovetić (32). Za lidera prvenstva je Ivan Perišić odigrao cijelu utakmicu, a Brozović od 61. minute .

U ostalim utakmicama Bologna je slavila protiv Genoe s 1-0, Palermo doma protiv Frosinonea s 4-1, dok je susret Sassuola i Torina odgođen.

Na ljestvici vodi Inter s 36 bodova, Fiorentina ima 32, a Napoli 31 bod.