Briljantno

VIDEO Pogledajte Ibrinu reakciju kad je vidio što radi Unitedov klinac

Manchester United je u prijateljskoj utakmici u Göteborgu pobijedio turski Galatasaray...

Zlatan Ibrahimović dobro je započeo svoju epizodu u Manchester Unitedu. U debiju za Crvene vragove trebalo mu je manje od četiri minute za pogodak. I to kakav, 'škaricama' je dao nagovijestiti da će biti od velike pomoći Joseu Mourinhu.

Švedski napadač zamijenjen je na poluvremenu, a umjesto njega u igru je ušao nadareni Marcus Rashford. Mladi napadač pozornost je privukao sjajnim prodorom u kojem je iznudio najstrožu kaznu. Dovoljno je o svemu rekla Zlatanova reakcija s klupe.

Manchester United je na kraju slavio protiv Galatasaraya s 5-2. Golove za ManUtd zabili su i Rooney (55, 58-11m), Fellaini (62) i Mata (73), a za turski sastav Gumus (22) i Bruma (40).