Odigrali odličnu utakmicu

Hrvati iz Bayera oduševljeni: 'Potpuno smo nadigrali Atletico'

Bayer je odigrao odličnu utakmicu i potpuno nadigrao Atletico u prvom susretu osmine finala Lige prvaka te pobijedio s 1:0...

Josip Drmić, švicarski nogometaš hrvatskog porijekla, igrao je u početnoj postavi i izašao u 80. minuti, a nakon susreta bio je iznimno sretan.

''Bilo je jako teško, borili smo se i uspjeli zabiti važan gol. Danas smo svi odigrali jako dobro, dali smo sve od sebe i napravili sve što je trener tražio od nas'', rekao je Drmić za javnu televiziju i dodao:

''Dao sam sve od sebe i želio bih i ubuduće igrati u prvom sastavu.''

Tin Jedvaj i dalje je ozlijeđen, a utakmicu je gledao s tribina.

''Nije bilo teško gledati jer je rezultat dobar. Atletico nam nije stvorio puno pravih šansi. Čestitam suigračima i nadam se da možemo ovako dobro odigrati i uzvrat. Sve pohvale za večeras.''

Kada se očekuje povratak?

''Ne znam kada ću se vratiti, sljedeći tjedan počinjem trenirati. Ipak, nadam se da bih mogao biti spreman do uzvrata u kojem moramo sačuvati prednost, iako ćemo ići i po pobjedu. Odlično mi je ovdje u Leverkusenu, imam dobru minutažu, osjećam se super'', rekao je za kraj mladi hrvatski nogometaš.