Hajradinović načeo

Osijek pobijedio u Koprivnici za povratak na treće mjesto

U prvoj utakmici subotnjeg programa 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige slavili su gosti.

U 14. kolu HNL-a Osijek je kao gost pobijedio Slaven Belupo s 2:0 i vratio se na treće mjesto koje mu je privremeno uzela Gorica trijumfom nad Rudešom.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, Osječane je u vodstvo doveo Haris Hajradinović u 59. minuti na asistenciju Mirka Marića. Duga lopta za Marića izbacila je cijelu obranu Koprivničana, a osječki centafor nesebično je poslužio svog suigrača koji je poentirao za prednost momčadi Zorana Zekića.

U 82. minuti, četiri minute nakon što je ušao u igru, trijumf Osijeka potvrdio je Marin Pilj.

Nakon reprezentativne stanke Slaven Belupo ide na Poljud, u goste Hajduku, dok će Osijek također gostovati, kod Lokomotive u Kranjčevićevoj.