s obzirom na prikazano...

VIDEO Pogledajte kako je Dinamo sretno i spretno preživio 'pakao' Skoplja

Dinamo je u prvoj službenoj utakmici nove sezone slavio protiv Vardara u kvalifikacijama za Ligu prvaka...

Hrvatski nogometni prvak Dinamo slavio je u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka na gostovanju kod makedonskog Vardara s 2:1. Službenog prijenosa utakmice nije bilo zbog visokih financijskih zahtjeva organizatora. Međutim, stream je bio moguć.

Iste večeri na Youtubeu se mogla pronaći snimka sažetaka utakmice u kojoj je Vardar imao više pravih prilika, no Dinamo je sretno pa spretno zabio dva pogotka u prvih 30 minuta. Bio je to dobar test za novog trenera Zlatka Kranjčara, koji je tako startao pobjedom.

Dinamo je poveo u 21. minuti nakon što je ubačaj Soudanija u vlastitu mrežu skrenuo Nemanja Mijušković. Devet minuta kasnije Soudani je ponovno asistirao, a Rog je pogodio precizno za 2:0.

Vardar je nakon toga stiskao, pogađao i vratnicu, no lopta je put do mreže pronašla tek u 55. minuti. Strijelac je bio Hovhannes Hambartsumjan. I nakon toga su obje momčadi imale odličnih prilika, ali su mreže ostale netaknute.

Uzvratni susret je 20. srpnja na stadionu Maksimir.