Grčka je na domaćem terenu svladala Izrael 2:1 i preuzela vodstvo u našoj skupini kvalifikacija za Euro 2012.

Sva tri pogotka na utakmici zabili su grčki nogometaši. Naime, Salpingidis je doveo domaćine u vodstvo u 22. minuti, Spyropoulos je autogolom u 59. minuti vratio rezultatsku ravnotežu, a pobjedu Grčkoj, drugu u ovim kvalifikacijama u četvrtom nastupu, uz dva remija, osigurao je Karagounis u 63. minuti iz penala. Bio je to sedmi pogodak veznjaka Panathinaikosa u njegovu 101. reprezentativnom nastupu.

Zanimljivo je da su ove reprezentacije bili rivali i u kvalifikacijskoj skupini za SP 2010. godine. I tada je Grčka kao domaćin slavila s 2-1 uz isti razvoj kretanja rezultata i vodeći pogodak Dimitrisa Salpingidisa.

Grčka je ovom pobjedom preuzela prvo mjesto na ljestvici s 8 bodova. Hrvatska ima bod manje, ali i utakmicu manje.