tvrd 'orah'

Dinamo saznao ime suparnika ukoliko prođe Vardar!

Nogometaši zagrebačkog Dinama saznali su ime potencijalnog suparnika u 3. pretkolu Lige prvaka...

Nogometaši Dinama iz Tbilisija obranili su prednost 2-0 iz prve utakmice 2. pretkola Lige prvaka odigravši u uzvratu u Jerevanu protiv domaćeg Alaškerta 1-1, čime se gruzijski prvak probio u 3. pretkolo gdje čeka boljeg iz dvoboja zagrebačkog Dinama i skopskog Vardara.

Dinamo je u Jerevanu poveo u 21. minuti pogotkom gruzijskog reprezentativca Jambula Jighaurija, a izjednačio je Norair Giozalian u 51. minuti.

Utakmice 3. pretkola na rasporedu su 26. i 27. srpnja te 2. i 3. kolovoza. Ždrijebom je određeno da će hrvatski ili makedonski prvak biti domaćin u prvom dvoboju, a da će se uzvrat igrati u Tbilisiju.

Dinamo će u srijedu (20.45 sati) na Maksimiru braniti prednost od 2-1 ostvarenu u dvoboju odigranom u Skoplju.