Raspucani Modri

Dinamo se iskalio na Osijeku: Zabili povratnici Taravel i Fernandes!

Dinamo je s pet komada ispratio Osječane.

U 13. kolu HNL-a Dinamo je pobijedio Osijek 5:0 i time se dodatno učvrstio na vodećoj poziciji.

U utakmici koju je obilježila napeta atmosfera i u kojoj su u prvom planu bile tribine Modri nisu imali problema s Osječanima.

Pred oko 1500 gledatelja Duje Čop je u 10. minuti načeo goste koji su do odmora uspjeli sačuvati minimalan zaostatak.

U nastavku su se gosti iz Slavonije potpuno raspali, a Dinamu je ušlo gotovo sve što je uputio u okvir gola.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno u 51. minuti kada je Jeremy Taravel povećao prednost Modrih. Osim francuskog stopera, zabio je i Čileanac Junior Fernandes (četvrti pogodak) također povratnik nakon teške ozljede i dugog izbivanja s terena.

Treći i peti gol postigao je najbolji igrač Dinama Soudani zaokruživši tako petardu na Maksimiru i donijevši Tomislavu Rukavini nove brige uoči nastavka prvenstva.