svaka čast

Od najomraženije osobe u Engleskoj do čovjeka koji je gestom rasplakao mnoge!

Diego Costa pokazao je da nije zapravo toliko loš kako se često zna predstavljati u utakmicama...

Brazilski napadač sa španjolskom putovnicom Diego Costa poznat je po svojoj prgavoj naravi. Nije mu nepoznato udaranje, naguravanje, vrijeđanje, pljuvanje suparnika... Međutim u susretu Chelseaja s prvakom Leicesterom (3:0) Costa je mnoge doveo na rub suza zbog predivne geste.

Jedan od najboljih igrača Chelseaja Willian morao je propustiti dvoboj protiv aktualnog prvaka jer mu je preminula majka. Podršku je dobio od svojih suigrača koji su nosili crnu traku oko ruke, a kada je Costa zatresao mrežu u 7. minuti prvog poluvremena svaki se gledatelj jednostavno morao naježiti.

Costa je gol posvetio Willianu, odnosno njegovoj preminuloj majci, tako što je prstima ispisao slovo W.