breaking news !: UŽIVO Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"
Dinamov imenjak izgubio

Crvena zvezda u finišu prosula prednost: 'Panenka' utišala Marakanu

Odigrana je polovica prvih utakmica trećeg pretkola Lige prvaka.

Ovog utorka odigrano je pet prvih utakmica trećeg pretkola Lige prvaka. Uz remi Dinama i Ferencvaroša na Maksimiru, Ajax je odigrao 2:2 kod PAOK-a u Solunu, Qarabag je kao gost s 2:1 svladao APOEL dok su dva susreta odigrana u večernjem terminu.

U dijelu ždrijeba za neprvake Club Brugge je s 1:0 pobijedio Dinamo Kijev.

Okršaj drugoplasiranih sastava Belgije i Ukrajine prelomio je Hans Vakanen u 37. minuti iz jedanaesterca.

Crvena zvezda i Kopenhagen su u dijelu ždrijeba za prvake odigrali 1:1 na Marakani.

Pred kraj prvog dijela Milan Pavkov doveo je Zvezdu u vodstvo, ali u finišu utakmice Jonas Older Wind je realizirao jedanaesterac za poravnanje, hladnokrvno 'Panenkom' matiravši domaćeg vratara.

gol expired Dinamo bez pobjede protiv Ferencvaroša: Nezgodan rezultat uoči uzvrata divider

Klaas Jan Huntelaar (Foto: AFP) Ajax remijem počeo put prema Ligi prvaka: Huntelaar zabio bitan gol za Kopljanike divider

Rezultati:

APOEL - QARABAG 1:2 (Merkis 90+5//Emreli 54, Gueye 70); Antonio Jakoliš igrao do 64. minute za APOEL.

PAOK SOLUN - AJAX 2:2 (Akpom 32, Matos 39//Ziyech 10, Huntelaar 59); Josip Mišić ostao na klupi PAOK-a.

DINAMO - FERENCVAROŠ 1:1 (Olmo 7//Siger 59)

CRVENA ZVEZDA - KOPENHAGEN 1:1 (Pavkov 44//Wind 84pen); Karlo Bartolec je ušao u igru za Kopenhagen u 88. minuti.

CLUB BRUGGE - DINAMO KIJEV 1:0 (Vanaken 37pen); Matej Mitrović igrao cijelu utakmicu za Brugge