Veliki sudački previd

VIDEO Borussia teško oštećena: Ronaldo skrivio jedanaesterac i trebao dobiti žuti!

U najzanimljivijem susretu 2. kola Lige prvaka u Dortmundu su Borussija i Real igrali 2-2...

Borussia i Real odigrali su bez pobjednika, a europski prvak dvaput je prokockao vodstvo. U 17. minuti zabio je Ronaldo nakon lijepe akcije, a Borussia je izjednačila autogolom stopera Varanea i velike pogreške vratara Navasa na isteku poluvremena.

Varane se iskupio pogotkom iz odbijene lopte nakon što je Benzema pogodio gredu, da bi tri minute prije kraja Schürrle pogodio rašlje za konačnih 2-2.

Međutim, prije prvog pogotka na utakmici Borussia je oštećena za čisti jedanaesterac. Naime, Aubameyang je snažno izveo slobodan udarac, a Ronaldo igrao rukom u živom zidu. Ništa ne bi bilo sporno da napadač Reala nije ispružio ruku u smjeru lopte i time zaustavio pokušaj Aubameyanga.

Igrači Borussije su opravdano protestirali, ali engleski sudac Clattenburg ništa nije svirao i tako spasio Ronalda potencijalnog kartona. Ronaldo je kasnije u još jednoj situaciji prošao nekažnjeno, kada suci nisu vidjeli namjerno udaranje Schmelzera.