breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Monaco u zadnji čas

VIDEO Borussia se izvukla protiv Reala, Kopenhagen senzacionalan!

Kompletirano je drugo kolo Lige prvaka u skupinama E, F, G i H.

Osim utakmicau skupini H, gdje je Juventus na Maksimiru pobijedio Dinamo a Sevilla kod kuće Lyon, odigrano je još šest susreta drugog kola Lige prvaka.

Dvoboj koji su ljubitelji nogometa čekali s najvećim nestrpljenjem završio je bez pobjednika. Borussia Dortmund i Real Madrid su odigrali 2:2 nakon što je Kraljevski klub dvaput vodio.

VIDEO Borussia Dortmund - Real Madrid 2:2

U 17. minuti zabio je Cristiano Ronaldo nakon lijepe akcije, a Borussia je izjednačila autogolom stopera Varanea i velike pogreške vratara Navasa na isteku poluvremena.

Raphael Varane se iskupio pogotkom iz odbijene lopte nakon što je Benzema pogodio gredu, da bi tri minute prije kraja Schuerrle pogodio rašlje za konačnih 2:2.

Kod Reala je Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić ušao u igru u 69. minuti. U ovoj skupini je Sporting lako u Lisabonu pobijedio Legiju s 2:0.

VIDEO Kopenhagen - Club Brugge 4:0

U skupini E zanimljivo je bilo u Monte Carlu, gdje je Bayer poveo pogotkom Meksikanca Hernandeza u 73. minuti, a Monaco izjednačio duboko u sudačkoj nadoknadi preko Poljaka Glika. Danije Subašić je bio na vratima kluba iz Kneževine. Pogodak Južnokorejanca Min Sona iz 71. minute bio je dovoljan za trijumf Tottenhama kod CSKA u Moskvi.

U skupini G je engleski prvak Leicester došao i do druge pobjede srušivši na svom stadionu Porto s 1:0, a jedini strijelac je bio Slimani u 25. minuti. Kopenhagen je s čak 4:0 pobijedio kod kuće Club Brugge, a Danci su na toj utakmici promašili i kazneni udarac.

Skupina E

CSKA Moskva - Tottenham 0:1 (Son 71')
Monaco - Bayer Leverkusen 1:1 (Glik 94' / Chicarito 73')

Skupina F

Borussia Dortmund - Real Madrid 2:2 (Aubameyang 43', Schurrle 85' / Ronaldo 17', Varane 68')
Sporting Lisabon - Legia Varšava 2:0 (Ruiz 28', Dost 37')