Kobnih 100 sekundi

Barcelona vodila pa izgubila šokantnim preokretom u predgrađu Madrida!

Katalonci su rano poveli i činilo se da će lako usmjeriti utakmicu na svoj mlin, ali...

Leganes - Real Madrid (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U šestom kolu Primere Barcelona je doživjela prvi poraz. Leganes ih je pobijedio s 2:1 i to nakon što su Katalonci poveli.

U 12. minuti je Philippe Coutinho zabio na asistenciju Lionela Messija i u tom trenutku je izgledalo kao da će momčad koju vodi Ernesto Valverde rutinski stići do bodova u predgrađu Madrida.

Međutim, početkom drugog poluvremena, u razmaku od 100-tinjak sekundi, domaćini su izveli potpuni preokret i do kraja hrabro obranili to vodstvo za prvi prvenstveni trijumf ove sezone.

Prvo je Marokanac Nabil El Zhar u 52. izjednačio, da bi u 53. za prednost Leganesa strijelac bio Oscar, nakon kolosalne pogreške Gerarda Piquea koji je htio okloniti opasnost i izbiti jednu loptu, ali ju je poslao ravno na nogu Oscara koji taj poklon ne propušta i matira Ter Stegena.

Paralelno s ovim susretom igralo se i u Bilbau gdje je Villarreal kao gost isprašio Athletic s 3:0.

VIDEO ----> LEGANES - BARCELONA 2:1