Hat-trick Griezmanna

VIDEO Atletico bez Mandžukića uvjerljivo slavio u Bilbau

U posljednjem susretu 16. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je na gostovanju deklasirao Athletic Bilbao 4-1.

Domaćin je poveo golom Mikela Rica u 17. minuti i prednost je zadržao do konca drugog dijela. Ipak, Atletico je u nastavku zabio četiri gol i uvjerljivo slavio. Junak utakmice bio je trostruki strijelac Antonine Griezmann (46, 73, 81), a pogodak je postigao i Raul Garcia (53-11m). Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić nije nastupio za Atletico.

Ovim susretom pao je zastor na prvi dio sezone u Primeri. Na prvom mjestu na zimski odmor odlazi Real Madrid sa 39 bodova i utakmicom manje. Barcelona je druga sa 38 bodova, a Atletico Madrid treći sa 35 bodova.

REZULTATI:

Athletic B. - Atletico M. 1-4 (Rico 17 / Griezmann 46,73,81, Raul Garcia 53-11m)

Granada - Getafe 1-1 (Cordoba 41 / Velazquez 78)

Elche - Malaga 1-2 (Lomban 45+1 / Camacho 49, Alberto 77)

Villarreal - Deportivo 3-0 (Jonathan 10, Vietto 68,73)