posramio alžirca

VIDEO Halilović podigao navijače na noge i natjerao ih na ovacije

Alen Halilović oduševio je navijače Sportinga s nekoliko svojih poteza...

Sporting Gijon upisao je neželjeni poraz u sklopu 18. kola španjolske Primere. Momčad hrvatskog reprezentativca Alena Halilovića izgubila je pred svojim navijačima od izravnog konkurenta za ostanak u ligi Getafea s 2:1.

Halilović je odigrao svih 90 minuta, a susret je, osim pogodaka, obilježilo i nekoliko njegovih poteza, od kojih je jedan bio posebno dobar. Hrvatski veznjak u prvom je poluvremenu posramio Alžirca Mehdija Lacena sjajnim driblingom, nakon kojeg je ovaj pao na stražnjicu.

Halilović je najprije potegnuo loptu u lijevu stranu, a potom brzo i oštro zaokrenuo u drugu. Alžirac je pri drugom driblingu izgubio tlo pod nogama i pao na travnjak, što je domaća publika pozdravila gromoglasnim ovacijama.

Halilović u posljednje vrijeme pruža sjajne igre u redovima Sporting Gijona, ali rezultati momčadi jednostavno to ne prate. Trenutno je 18. na prvenstvenoj ljestvici, te je u posljednje tri utakmice upisao isto toliko poraza.