Otkaz Inzaghiju?

Agoniji Milana nema kraja: Verona do boda u posljednjim sekundama

Nogometaši Milana i Verone odigrali su na San Siru 2-2, a slavni milanski klub primio je zgoditak u petoj minuti sudačke nadoknade, te je sve dalje od Europe...

Verona je povela zgoditkom veterana Luce Tonija iz penala već u 18. minuti, a Milan je uspio preokrenuti. Prvo je u 41. minuti Jeremy Menez realizirao kazneni udarac, da bi u u 47. minuti igrač Verone Panagiotis Tachtsidis zabio autogol. No, u petoj minuti nadoknade Nicolas Lopez je izjednačio i pokvario slavlje Milanu.

U prvom susretu 25. kola Talijanske lige Sampdoria je u na svom stadionu slavila s 2-0 protiv Cagliarija, za koji nije nastupio Duje Čop.

Sampdoria je do pobjede došla pogocima Lorenza De Silvestrija (33) i Samuela Eto'oa (72), dok su gosti od 82. minute igrali bez isključenog Danila Avelara. Na ljestvici vodi Juventus s 58 bodova, Sampdorija je šesta s 42, a Cagliari u zoni ispadanja, 18. sa 20 bodova.