Leonardov Milan upisao je važnu pobjedu na gostovanju u Marseilleu u skupini C Lige prvaka, a junak je po tko zna koji put bio Fillipo Inzaghi, iskusni golgeter...

Leonardo može odahnuti: kad već ne može u talijanskoj ligi, Milan je barem u Ligi prvaka startao kako treba i ima velike izglede izboriti osminu finala nakon trijumfa na vrućem gostovanju kod francuskog Marseillea.

Junak Rossonera bio je na francuskom jugu neuništivi Fillipo Inzaghi, 36-godišnji legendarni talijanski napadač koji nema previše ljubitelja u svijetu nogometa, no redovito zabija već posljednjih 15 godina!

Pippo je uz pomoć asistenta Seedorfa zabija u 28. i 74. minuti, za trijumf 2:1 i bacanje 'rukavice u lice' Real Madridu u koji je također u skupini C startao pobjedom.

Marseilleu, koji je bio inferioran u prvom, a opasan u drugom poluvremenu, preostaje dobiti dvaput Zurich, pokušati 'tući' Rossonere na San Siru i eventualni iznenaditi Real barem kod kuće. U tom bi slučaju još mogli u osminu finala...