Osim Zvezdinih navijača, play-off Europske lige obilježili su i navijači bukureštanskog Dinama. Utakmica u Bukureštu između domaćina i češkog Slovana iz Libereca prekinuta je dvije minute prije kraja pri vodstvu Slovana 2-0.

Europska nogometna organizacija zatražila je od bukureštanskog Dinama službeno očitovanje zbog incidenta kojeg su izazvali njegovi navijači u prvoj utakmici 4. pretkola Europa lige protiv češkog Slovana iz Libereca.

Navijači Dinama, ogorčeni činjenicom da je Liberec pretkraj susreta vodio s 2-0, pokušali su ući na teren u 88.minuti susreta. Policija i djelatnici osiguranja uspjeli su ih u tome spriječiti i zaustaviti iza atletske staze, ali je austrijski sudac Thomas Einwaller svejedno odlučio prekinuti utakmicu radi sigurnosti igrača.

UEFA bi mogla utakmicu registrirati rezultatom u trenutku prekida (0-2), ali i s rezultatom 0-3, uobičajenom vrstom kazne za takve vrste incidenta. Disciplinska komisija UEFA-e donijet će končanu odluku o ovom slučaju na izvanrednom sastanku sljedećeg utorka, dva dana uoči uzvratne utakmice u Liberecu.