FIGHT!
SPORTOVI
FIGHT!
'stockton slap'

Diaz ošamario predsjednika UFC-a, pa dobio uzvrat s McGregorom

Zanimljiv susret imali su UFC borac Nate Diaz i predsjednik organizacije Dana White...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Posljednjih dana dogovoreni su i konačni detalji uzvratne borbe između UFC boraca Natea Diaza i Conora McGregora. Predsjednik UFC-a Dana White osobno je otišao u Stockton gdje je razgovarao s pobjednikom prvog ishoda - Diazom.

Za one koji ne znaju, Nate Diaz ima i svog brata Nicka, a zaštitni znak dvojice braće je takozvani 'Stockton Slap', odnosno pljuska po glavi. Istu je na svojoj koži osjetio i prvi čovjek UFC-a, a taj je detalj s njihovog posljednjeg susreta na svom Instagram profilu podijelio Diaz.

Spomenimo da će se borba između Diaza i McGregora održati 20. kolovoza na UFC 202 eventu u Las Vegasu.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍