FIGHT!
Odmah agresivno

Sjajni McGregor se u borbi godine osvetio Diazu!

U najiščekivanoj borbi godine Irac je u Las Vegasu pobijedio Amerikanca.

Glavna borba na UFC 202 bio je obračun Conor McGregor - Nate Diaz u kojem je slavio McGregor, većinskom odlukom sudaca nakon pet rundi. McGregor se tako osvetio Diazu za poraz otprije pet mjeseci.

Od prve minute Irac je bio agresivniji te je precizno pogađao Diaza stvorivši bodovnu prednost. U prvoj rundi ga je, komentira Fight Site, nekoliko puta uzdrmao, u sličnom tonu započela je i druga.

Ipak, Diaz se pribrao i bacio McGregora uz sami rub kaveza u posljednjoj minuti treće runde.

Nastavio je i u trećoj Amerikanac s napadima koje je Gregor više-manje uspješno izbjegavao, baš kao i u četvrtoj.

U petoj, posljednjoj rundi, Diaz je svjestan da bodovno zaostaje krenuo na sve ili ništa, i uspio srušiti McGregora 15 sekundi prije kraja.

Suci su u konačnici bodovali borbu s 48:47 u korist McGregora (dvojica sudaca), a treći izjednačeno, 47:47.