Engleski nogometni prvoligaš Manchester City, za kojeg igra hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka, dobio je novog trenera, a to je 44-godišnji Mark Hughes, koji je u protekle četiri godine vodio Blackburn.
"Hughes je bio prvi na našoj listi želja i zato smo oduševljeni što smo ga uspjeli angažirati. Po našem mišljenju on je najbolji mladi trener u Engleskoj", izjavio je izvršni direktor Manchester Cityja Garry Cook.