breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Poraz Cavsa bez LeBrona

VIDEO Double-double Šarića u pobjedi 76ersa, odlična partija Rudeža!

U noći sa srijede na četvrtak odigrano je 11 utakmica u NBA ligi.

U 11. ovosezonskoj utakmici Philadelphia 76ers stigla je do svoje druge pobjede, svladavši na domaćem parketu Washington Wizardse sa 109:102.

Bogdanovićev veliki intervju: O reprezentaciji, Trumpu, Hajduku...

Naš Dario Šarić ostvario je double-double učinak s 13 koševa i 12 skokova.

U igri je bio 26 minuta tijekom kojih je šutirao 13 i pogodio pet puta. Šut za dva poena bio mu je 4/7 dok je trice gađao 1/6.

Igrači Philadelphije lijepo su se rasporedili - Jahlil Okafor je ubacio 19, Ersan Ilyasova 16, Nik Stauskas 15, a Gerald Henderson 14 poena.

Daleko najbolji u redovima Wizardsa bio je John Wall s 27 koševa, četiri skoka i šest asistencija.

Orlando Magic je petu pobjedu upisao protiv New Orleans Pelicansa. Završilo je 89:82, Mario Hezonja nije nastupio, ali jest Damjan Rudež i to odlično.

Trener Frank Vogel dao mu je 14 minuta i Rudež je to vrlo dobro iskoristio, s 11 koševa, pogodivši tri trice iz četiri pokušaja, a imao je i tri skoka.

Od ostalih utakmica izdvajamo poraz Cleveland Cavaliersa 103:93 kod Indiana Pacersa. Bez LeBrona Jamesa Cavsima nije išlo...

U utakmici žestokog ritma Golden State Warriorsi su pobijedili Toronto Raptorse sa 127:121 na krilima fantstičnih Stephena Curryja i Kevina Duranta.

Curry je postigao 35, Durant 30 koševa, a zajedno su imali i 12 skokova (3:9) i 13 asistencija (7:6).

Phoenix Suns su sinoć izgubili od Denver Nuggetsa 104:120. Dragan Bender je odigrao 2:26 minute bez učinka. Najbolji strijelci Phoenixa bili su Brandon Knight sa 32 pogotka di Devin Booker sa 24. Wilson Chandler je ubacio 28 koševa za Denver.