Vujošević isključen

U Srbiji sve po starom: Nova tuča i isključenja na utakmici Partizana!

Košarkaši Partizana svladali su u gostima FMP sa 63:70 u 6. kolu Superlige, a utakmica u Železniku ostala je u sjeni sukoba igrača domaćih 'Pantera' i centra Partizana Joffreyja Lauvergnea...

Suci su zbog svega poslije prekida izrekli četiri isključujuća prekršaja, uključujući i onaj treneru Partizana Dušku Vujoševiću.

Do nemilih scena došlo je sredinom četvrte četvrtine, kada je FMP prišao na četiri poena zaostatka. Verbalni sukob Partizanovog Lauvergnea i igrača domaćih Smiljanića okončan je guranjem, a onda je utrčao košarkaš FMP-a Dunđerski koji je odgurnuo centra Partizana, što je izazvalo opći metež.

Gužva se raščistila tek minutu kasnije, a onda su se na kratko gurali i Vlada Mitrović, sportski direktor FMP-a, i Duško Vujošević, trener Partizana, pa je prekid dodatno potrajao kako bi suci donijeli odluku o tome koga će sve isključiti.