U petorci i Hezonja i Žižić

Sjajan povratak Šarića nakon ozljede, ali LeBron je bio fantastičan

LeBron James je s triple-double učinkom predvodio Cleveland do pobjede nad Sixersima.

Dario Šarić i LeBron James (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Dario Šarić se vratio u akciju nakon propuštene utakmice zbog ozljede oba oka te za 34 minute ubacio 17 koševa uz devet skokova i šest asistencija u porazu Philadelphije 98:105 na gostovanju kod Clevelanda.

Z domaćine je utakmicu započeo Ante Žižić i za četiri minute uspio ugrabiti jedan skok i jednom asistirati.

Cleveland je do pobjede vodio LeBron James s novim triple-double učinkom od 30 koševa, 13 skokova i 13 asistencija.

Košarkaši Orlanda poraženi su na gostovanju u Atlanti sa 110:117, a prvi put ove sezone u početnoj petorci Magica našao se Mario Hezonja koji je u igri proveo 31 minutu te ubacio sedam koševa uz šest skokova i dvije asistencije.

Ivica Zubac nije sudjelovao u gostujućoj pobjedi LA Lakersa 110:99 protiv Charlottea, a Dragan Bender je u porazu Phoenixa od San Antonija 101:104 igrao pet minuta te imao dva skoka.

Vodeća momčad NBA lige Houston Rocketsi slavili su sa 124:117 na gostovanju kod Portlanda, a najzaslužniji za njihovu devetu uzastopnu pobjedu bio je James Harden postigavši 48 koševa.